ЦІНИ НА ПАЛЬНЕ ЯК У ШВЕЙЦАРІЇ: ЯКІ ПРИЧИНИ ТА ЩО ЧЕКАТИ УКРАЇНЦЯМ

Головною темою останніх тижнів є різке підвищення цін на автомобільне паливо. Нещодавно вартість найпопулярнішого А-95 сягнула рекордних 35 грн/л, і тепер він коштує в нас, як у Європі, але його якість та статки українців зовсім не європейські. У жовтні різко підскочило в ціні й дизпаливо, на якому працює сільськогосподарська техніка, міський транспорт, «Укрзалізниця» тощо. Експерти прогнозують подальше здорожчання ціни на стелах АЗС до Нового року, яке може перетнути позначку в 40 грн/л. Чому ж ми стільки платимо за неякісний бензин,і хто на цьому наживається, розбиралася«Київська правда».

 Ріст ціни на стелах АЗС

За останні 2 місяці ціни на бензин стрімко зросли в середньому на 3 гривні за один літр. Підвищення ціни на бензин має три причини. По-перше, девальвація гривні. 80-85% нафтопродуктів імпортуються, і, відповідно, падіння гривні тягне за собою підвищення цін на нафтопродукти. По-друге, частковий вплив підвищення ціни нафти на світових ринках. Ціни на бензин не формуються за тою ціною нафти, яка є на сьогоднішній день на ринку. На цьому ринку – здебільшого укладаються ф’ючерсні контракти. А тому має місце підвищення ціни на нафту та зростання вартості нафтопродуктів. По-третє, факти змови на ринку (так звана картельна змова).

Від початку жовтня різко подорожчало й дизпаливо. В Україні споживання дизельного палива втричі перевищує обсяг споживання бензину і становить близько 6 млн т/рік. З початку жовтня ціни великооптових партій дизельного палива підскочили на 700-800 грн/т, у середньому до 32 850 грн/т, що стало максимальним значенням за весь період спостережень, повідомила «Консалтингова група А-95». На це миттєво відреагував роздріб.

Щодо дизпалива є й інші причини, які впливають на його здорожчання. На тлі істотного зростання європейських котирувань цінову ситуацію підігріває очікування дефіциту. Причиною такої ситуації може стати тимчасове обмеження відвантажень трубопровідного палива з терміналів «ПрикарпатЗападтранса» (ним здійснюються поставки з Росії) і зниження обсягів відвантаженьіз найбільшого в Білорусі Мозирського НПЗ.

Ринок дизпалива в Україні залежить від імпорту – на закордонні поставки припадає близько 80% поставок. Третина обсягу імпорту поставляється з Росії, ще третина – з Білорусі, інше – з Литви і зовсім невеликі обсяги – з інших країн морем. Лише 20% дизельного палива виробляється в Україні. Кременчуцький НПЗ поки не може наростити обсяги виробництва, а Шебелинський завод із 21 жовтня зупиниться на плановий ремонт.

 Що включає в себе ціна на паливо?

З кожного літра палива по 35 грн/л ми платимо 6 грн ПДВ, 12 гривень бере держава у вигляді акцизу. Тобто сумарно податки це 50% від вартості. 40% становить собівартість бензину, 10% – послуги АЗС.

З кожного літра А-95 водії сплачують приблизно 6 грн на ремонт доріг, ДП – 4 грн, скрапленого газу – 1,5 грн. Ці кошти повинні йти до дорожнього фонду, за рахунок якого мають будувати дороги. Однак 2018 року до фонду потрапила лише половина суми від цього акцизу. 75% надійде 2019 року, і лише 2020 року фонд запрацює повною мірою. Але всі ці роки кошти з водіїв зніматимуться в повному обсязі. Куди ж діваються величезні суми платників податку, що не потрапляють до дорожнього фонду?

Невтішний прогноз

Тим часом ціна на нафту, яка є головним чинником ціноутворення на автопаливо, продовжує бити рекорди. За останні два місяці зростання цін на нафту становило 16% – з 73 дол. до 85 дол. за барель. Це максимальна вартість нафти за останні 4 роки. Варто пам’ятати, що зростання нафти на 1 долар додає в середньому 25-30 коп./л у роздрібній вартості палива. Аналітики прогнозують, що до Нового року ціна нафти може вирости і до 100 дол. за барель, тоді на стелах ми побачимо ціни щонайменше 40 грн/літр палива. Водночас Росія й ОПЕК домовилися про збільшення обсягів видобутку, що може призвести до зниження цін. За умови ціни на нафту в коридорі 65-70 дол. за барель роздрібна ціна має бути нижчою за 30 грн/літр. Проте в Україні зниження цін на паливо відбувається дуже повільно і є фактично незначним порівняно зі стрімким зростанням.

Прогноз експертів щодо подорожчання палива є невтішним.

Експерт напрямку Енергетика Українського інституту майбутнього вважає, що ціна точно буде рости, тому що немає жодних прогнозів зміцнення гривні. Прогнозів щодо падіння ціни на нафту теж немає. Окреме питання – наявність змов на ринку, що теж може бути чинником росту цін нафтопродуктів.

Експерт з енергетичних питань Валентин Землянськийнаголошує, що нині спостерігається абсолютна бездіяльність влади у сфері регулювання цін на паливо. «Нема жодного діалогу між урядом і гравцями ринку – великими чи малими. Це, безумовно, впливає на неконтрольований зріст цін», – заявив Землянський.

Голова комітету економістів України Андрій Новак зазначає, що зростання цін на бензин та дизельне паливо є вигідним для українського уряду.«Можемо визначити три основні економічні причини: підвищення цін на компоненти палива, курс гривні, а також монопольна змова. Ми бачимо, що на крупних АЗС ціни на бензин однакові до копійки. Але найважливіший фактор той, що все це є позитивним для українського уряду. Уряд таким чином збирає податки, – розповів Новак.– Поки буде така політика уряду, спрямована не на доходи населення, а на збір податків, доти в нас будуть неадекватні ціни на бензин», – резюмував експерт.

Директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн прогнозує можливе зростання вартості палива до 40 гривень за літр.

Наслідки підвищення цін на дизельне паливо

Підвищення цін на паливо спровокує ланцюгову реакцію. Так, «Укрзалізниця», як один із найбільших споживачів дизеля в країні, буде змушена переглянути тариф на перевезення. На добу УЗ споживає 1 тис. т дизельного палива, а її середньорічні витрати на придбання дизельного палива становлять понад 7 млрд грн. Про необхідність підвищити тариф на вантажоперевезення УЗ заявляла неодноразово, зокрема, про автоматичний перегляд тарифу на залізничні перевезення на рівень індексу цін виробників промислової продукції. В УЗ скаржаться, що при підвищенні цін на всі компоненти собівартості перевезень на 25-40% щорічно вони корелюють тариф не більше як на 15%. Підвищення ціни на дизельне паливо вплине також і на збільшення вартості сільськогосподарської продукції. Також це вплине на ціну на перевезення як у столиці, так і на міжміських напрямках.

Петро Гор