Пам’яті Віталія Федяніна

На 59-му році передчасно  перестало  битися серце  Віталія Федяніна, який останнім часом працював спеціалістом сектору відділу фізичної культури, молоді та спорту Броварської райдержадміністрації, а до цього багато років очолював спортивну інфраструктуру району.

Взагалі Віталій Миколайович все життя у спорті. Іншими словами – він людина спорту. Народився в російському Куйбишеві у 1960 році. У дев’ять років розпочав займатися хокеєм. Амплуа – воротар. Отримав звання майстра спорту  Радянського Союзу. Грав за команди СКА (Новосибірськ), «Сокіл» (Красноярськ), був кандидатом до молодіжної збірної.

Після переїзду разом з  батьками до  України оселяється у Броварах і стає фундатором розвитку хокею в місті та районі. Спочатку створює хокейну секцію, а вже в 2004 році за ініціативою Віталія Федяніна  у Броварському районі створюється хокейний клуб  «Беркут», який потім трансформувався у «Білий Барс». Був одним із засновників нового хокейного клубу – ХК «Вовки».

Віталій Федянін більше двадцяти років керував відділом  фізичної культури та спорту в Броварському районі, очолював довгий час Федерацію хокею Київської області.

Віталій Федянін працював до останнього дня, незважаючи на хворобу.

Світла пам’ять Віталію Миколайовичу Федяніну…