Тридцять другий переможний!

Екс-чемпіон світу Віктор Постол з Великої Димерки на професійному ринзі провів свій 32-й бій. Він був надзвичайно важливим для нашого профі. Після двох поразок поспіль – від американця Теренса Кроуффорда у липні 2016 року та від британця Джоша Тейлора у червні нинішнього – як повітря потрібна була перемога, аби перекрити програші, та відновити бойову упевненість.

На сьогодні Віктор Постол є  запасним Всесвітньої боксерської Суперсерії (ВБС), і його бій із турком Сіаром Розгулом був в андеркарті чвертьфіналу ВБС. Поєдинок відбувався 3 листопада в Глазго,  на арені SSEHydro. Саме тут  Постол зустрічався  з Тейлором.

Супернику 34-річного українця 25 років. На професійний ринг Сіар Розгул до цього виходив 13 разів,  з них – дві поразки, три  поєдинки турок закінчив на свою користь достроково.

Віктор Постол до бою з ним готувався  півтора місяця. Все відбувалося у Броварах під керівництвом Олександра Поліщука. Олександр Іванович відзначив, що Постол працював з настроєм і з великим бажанням отримати позитивний результат.

Тренер і боксер за відеозаписами добре вивчили суперника. Відзначили, що Сіар Розгул охоче йде вперед, полюбляє діяти першим номером. Однак турок, який протягом останніх п’яти років живе й тренується у Великобританії,  поводився несподівано.

– Я очікував набагато активніших дій від свого візаві. Однак Розгул вирішив діяти другим номером, – говорить Віктор Постол після повернення в Україну. – Тому атакував я. Дуже корисно, що на рингу провів усі десять раундів. Як кажуть у боксі, вдалося продихатися.

Бій з перших хвилин складався на користь українця. Віктор Постол був активнішим, різноманітнішим в тактичних діях, потужнішим. Фактично в кожному раунді наш боксер  доводив свою перевагу. Кілька разів Постол був дуже близьким, щоб «покласти» суперника на підлогу, однак трішечки не дотягнув до цього. Тим не менше, коли справа дійшла до суддівського «вироку», то жодного сумніву ні в кого не виникло – сильнішим у поєдинку став Віктор Постол.

– Чи задоволений боксом у цьому поєдинку? – перепитує екс-чемпіон світу. – Звісно, так. Нам з тренером вдалося втілити план на поєдинок. Головне – здобута перемога, тобто поразки закриті виграшем.

Це був 32-й бій українця як боксера-професіонала, які він провів протягом майже 11 років. Тепер в  активі Віктора 30 перемог, серед них просто блискучий  виграш в  аргентинця  Лукаса Маттіссе. У  12-ти  поєдинках позитивний результат здобутий  нокаутом. Лише дві поразки в кар’єрі. І велике бажання продовжувати далі.

Хто буде наступним суперником Віктора Постола, який у світовому рейтингу WBC посідає четверте місце у своїй ваговій категорії, – залежить вже від промоутерів боксера. Їм тепер легше буде домовлятися, оскільки здобуто  перемогу.