«Авангард» вдруге поспіль стає чемпіоном

За тур до завершення чемпіонату Київської області у вищій лізі остаточно знято питання – кому дістануться золоті нагороди. Вдруге цього успіху досягає команда «Авангард», котра має прописку в невеличкому селі Бзів Баришівського району. Причому, команда цілком може домогтися хет-трика в цьому сезоні. «Авангард» вже виграв Кубок області, перегравши в Макарові в серії пенальті  «Джуніорс», і ось тепер – чемпіонське звання. Залишається ще один трофей – Суперкубок, у якому бзівська команда боротиметься все з тим же «Джуніорсом», як фіналістом кубкових баталій. Коли і де пройде цей матч – Федерація футболу ще не визначила.

Примітно, що «Авангард» переможний для себе акорд «зіграв»  на полі свого головного конкурента за перше місце, тобто проти «Діназа» з Вишгорода.

– Це було бажання самої команди – виграти в гостях у «Діназа», – каже президент «Авангарда» Андрій Коротков. – Воротар і капітан Андрій Товт так і сказав: «Ми повинні це зробити, аби ні в кого не було сумніву, що ми найсильніші».

Незважаючи на те, що «Діназ» першим забив, загальну перемогу в матчі, а відтак і в чемпіонаті, отримав «Авангард». Рахунок зустрічі у Вишгороді – 4:2 на користь бзівців, виграли вони і матч першого кола у «Діназа» – 3:1. Тобто сумніви  щодо чемпіонства «Авангарда» не можуть виникнути  ні в кого.

Бзівці досить потужно пройшли весь шлях чемпіонату. Без врахування останнього матчу команда здобула у 21 матчі 18 перемог, лише раз зіграла внічию і двічі програла. Різниця забитих та пропущених м’ячів  – найкращий показник збалансованості  гри чемпіона. «Авангард» забив у ворота суперників 60 голів, у свої пропустив лише 13.

Президент клубу Андрій Коротков, практично не задумуючись, називає три складові загального успіху його команди. Це – згуртованість колективу, довіра футболістів та тренерів один до одного. І нарешті, останнє – керівництво клубу виконує взяті на себе зобов’язання.

Стосовно лідерів команди, то в першу чергу президент говорить про Андрія Товта, а також про Петра Кондратюка, Андрія Смалька, Івана  Сомова. Їхні конструктив, спокій та професійне ставлення дозволяє органічно вписуватися в «тіло» команди молодими футболістам. Їм по 20-22 роки, і вони – основа майбутнього «Авангарда». Це Андрій Головатенко, який повернувся до команди у другому колі. Це Володимир Шваб, Євген Кушнір, Денис Блавацький.

Андрій Коротков не приховує свого задоволення своїм результатом. Він погоджується, що здійснилися його мрії. Але лише частина. Бо перед командою стоїть наступне найближче завдання – виграти Кубок України  серед аматорів, де «Авангард» вже дістався стадії півфіналу.

– Ми будемо розвиватися, ми будемо рухатися вперед, – упевнено каже пан президент.